Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Slavnostní večer AiP a vyhlášení cen INFORUM 2011

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Slavnostní večer AiP a vyhlášení cen INFORUM 2011

0 comments
Autoři: 

Slavnostní večer ke dvaceti letům aktivit AiP, který se uskutečnil 25. kvěna 2011 v Rajské budově na Vysoké škole ekonomické v Praze, uvedli Vladimír Karen, Jan Mottl a Stanislav Psohlavec. Právě tito tři informační mušketýři stáli u zrodu společnosti, kterou dnes známe pod zmíněnou zkratkou AiP.

Na slavnostním večeru ke dvaceti letům AiP nebyla o hosty nouze Na slavnostním večeru ke dvaceti letům AiP nebyla o hosty nouze

Na slavnostním večeru ke dvaceti letům AiP nebyla o hosty nouze

V průběhu večera byly také vyhlášeny Ceny Inforum 2011. Z celkem jedenácti nominovaných informačních produktů, služeb nebo činů byly oceněny následující dva:

Speciální ocenění pak získala Ing. Jana Hartmanová z Centra informačních a knihovnických služeb Vysoké školy ekonomické, která tradičně spolupracuje na organizaci konference.

Rozhovor o projektu Metodika tvotby bibliografických citací:


Rozhovor o projektu Wikiskripta:


Rozhovor s Janou Hartmanovou:


Součástí slavnostního večera byla hudební produkce a jako překvapení večera posloužilo vystoupení tanečníků se světelnou show. Účastníci společenského programu byli oblečeni převážně v tmavě zeleném oblečení nebo na sobě měli alespoň tmavě zelený doplněk - převažovala tedy barva loga AiP. Historii společnosti navíc připomněla promítaná prezentace s řadou historických i méně historických fotografií.

Oslavy a rautování v plném proudu Oslavy a rautování v plném proudu

Oslavy a rautování v plném proudu

(lj) + (LibRa)

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Slavnostní večer AiP a vyhlášení cen INFORUM 2011. Ikaros [online]. 2011, ročník 15, číslo 5/2 [cit. 2024-07-25]. urn:nbn:cz:ik-13719. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/13719

automaticky generované reklamy
registration login password