Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Silvestrovský (novoroční) bonus

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Silvestrovský (novoroční) bonus

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vážení čtenáři,

vzhledem ke skoro až nemravnému skluzu u předchozího čísla jsme se rozhodli, že vám to aspoň trochu vynahradíme tím, že vydáme rovnou dvojčíslo (respektive dvě čísla najednou), abyste měli o dlouhých zimních večerech co číst.

A protože náš dlouhý (pod)zimní skluz způsobil, že jsme vás nestihli informovat o celé řadě zajímavých věcí, rozhodli jsme se spojit příjemné s užitečným a publikovat místo tradičního "silvestrovského" čísla číslo „kombinované“.

V aktuálním vydání (resp. v aktuální druhé polovině silvestrovského / novoročního dvoj-vydání) najdete jak články „normální“ (tj. zcela seriózní), tak i články „silvestrovské“.

Co se týče „normálních“ článků, podíváme se tentokrát na frankfurtský knižní veletrh, „týden programování“ neboli CodeWeek, na festival světelného umění SIGNAL a také na téma hudební analýzy a kompozice v digitálním věku.

Co se týče „silvestrovských“ článků, máme pro vás jednak tradiční Klementýnum-Dementýnum kolegyně Tafatové; a jednak článek věnovaný příjemnému a pohodovému konceptu „hygge“ (neboli „šťastného způsobu života“) od redakčního kolegy Pavla Farkase.

Každopádně všechno nejlepší do nového roku, hodně štěstí, zdraví, úspěchů (a dostatek pravého skandinávského hygge a tak vůbec!

Příjemné silvestrovské i novoroční čtení,

Jan Rylich & redakce

Hodnocení: 
Průměr: 5 (1 hlasování)
RYLICH, Jan. Silvestrovský (novoroční) bonus. Ikaros [online]. 2017, ročník 21, číslo 9 [cit. 2023-12-07]. urn:nbn:cz:ik-18166. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/18166

automaticky generované reklamy