Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Pozvánka na Týden knihoven

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Pozvánka na Týden knihoven

0 comments
Vážení a milí kolegové,

dostala jsem od redakce za úkol neobyčejně vtipně vás všechny pozvat na zahájení Týdne knihoven. Zadání úkolu způsobilo, že mne nenapadá vůbec nic vtipného, ba naopak nic banálnějšího, než - PŘIJĎTE.

V pondělí 18. října ve 12.00 se na Staroměstském náměstí v Praze pokusí několik knihovnických skupin pro vás všechny a samozřejmě kolem jdoucí a stojící veřejnost předvést svůj nevážný pohled na knihovnickou minulost, současnost a budoucnost v živých (někdy možná až příliš?) obrazech. Nemůžeme garantovat profesionalitu vystoupení (profesionálové jsme v jiných věcech), kvalitu ztvárnění, vážnost aktu ani trvalost zážitku. Konec konců máme na to všechno pouze hodinu. Jediné, co garantovat můžeme, je nadšení a kreativita několika desítek lidí. Věříme, že nepřijde vniveč a bude oceněna kolegy. Přijďte. Pozitivní a vtipné transparenty vítány i odměněny (potleskem).

Po 13.00 jste srdečně zváni na trh levných knih (pro vás i vaše knihovny) na klementinská nádvoří a v 17.00 na koncert do Zrcadlové kaple v Klementinu. Opět speciálně pro vás bude hrát pan Svěcený a další umělci. Zahajte Týden knihoven s námi, prožijte ho se svou knihovnou a jejími i (ne)uživateli!

Přehled zajímavých akcí v Týdnu knihoven
Klíčová slova: 
Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
HOUŠKOVÁ, Zlata. Pozvánka na Týden knihoven. Ikaros [online]. 1999, ročník 3, číslo 9 [cit. 2023-12-03]. urn:nbn:cz:ik-10400. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10400

automaticky generované reklamy
registration login password