Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

MEDVIK(R) - medicínská virtuální knihovna - integrované informační prostředí pro zdravotnické knihovny ČR (Helena Bouzková)

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

MEDVIK(R) - medicínská virtuální knihovna - integrované informační prostředí pro zdravotnické knihovny ČR (Helena Bouzková)

0 comments
Autoři: 

Helena Bouzková Helena Bouzková z Národní lékařské knihovny představila knihovnický informační systém MEDVIK, který stojí také v pozadí portálu MEDVIK. Obsahuje standardní moduly včetně správy elektronických zdrojů, správy souborného katalogu a další. Plánuje se zpracování BMC (Bibliographica medica czecha) online a zpřístupnění v portálu, integrace dalších externích zdrojů. Na závěr příspěvku vyzvala H.B. ostatní lékařské knihovny, pokud by chtěli na vývoji a správě systému spolupracovat, aby NLK kontaktovali.

(text konferenčního příspěvku)

(rca)

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. MEDVIK(R) - medicínská virtuální knihovna - integrované informační prostředí pro zdravotnické knihovny ČR (Helena Bouzková). Ikaros [online]. 2007, ročník 11, číslo 5/2 [cit. 2023-10-01]. urn:nbn:cz:ik-12521. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/12521

automaticky generované reklamy