Ústřední tělovýchovná knihovna FTVS UK přijme knihovníka/knihovnici

Napsal uživatel PhDr. Jana Bělíková dne 16. Srpen 2022 - 11:35.
Ústřední tělovýchovná knihovna Univerzity Karlovy Fakulty tělesné výchovy a sportu nabízí pracovní místo pro knihovníka/knihovnici. Nabízíme zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek v malém kolektivu, Klidné pracovní prostředí. Základní mzdu dle vnitřního mzdového předpisu Univerzity Karlovy. 5 týdnů dovolené. Vzdělávací kurzy a školení s možností dalšího sebevzdělání. Nástup 1. 12. 2022 Vybrané kandidáty pak rádi pozveme na osobní pohovor.
Náplň práce:
Katalogizace Zpracování publikační činnosti Výpůjčky (střídání služeb v půjčovně a ve studovně) Práce ve skladu knih
Platnost:
Úterý, 16. Srpen 2022 - 11:00 - Pátek, 30. Září 2022 - 11:00
Požadavky:
SŚ vzdělání knihovnického nebo příbuzného směru, zakončené maturitní zkouškou. Znalost angličtiny minimálně na komunikační úrovni. Dobrou počítačovou gramotnost (základní znalosti MS Word a Excel). Fyzickou zdatnost (manipulace s balíky knih) Ochotu učit se novým věcem. Výhodou znalost některého z knihovních systémů, orientace ve vybraných elektronických informačních zdrojích a znalosti standardu MARC 21 a pravidel RDA.
Kontaktní osoba:
PhDr. Jana Bělíková

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password