Knihovnictví a informační služby

Napsal uživatel Mgr. Jana Hanusková dne 11. Listopad 2014 - 11:31.
Typ:
Poptávka (Hledám práci)
Nabízím(e):
Absolventka SKŠ Brno a oboru knihovnictví na FF UK v Praze. Pracovní zkušenosti: knihovna samizdat. a exil. literatury Libri Prohibiti v Praze, rekatalogizace v knihovně Div. ústavu, Roudnická lobkowiczká knihovna. Bohaté zkušenosti s různými typy knihovnických a administrativních prací, práce s historickými fondy, korektury bibliogr. soupisů. Jazykové znalosti: NJ (středně pokročilá), AJ (mírně pokročilá), ruština (čtení, psaní + zákl. konverzace). Obecná znalost knih. systémů CLAVIUS, ALEPH, běžná orientace v programech WINDOWS.
Náplň práce:
Hledám jakoukoli práci v oblasti knihovnictví nebo inf. služeb na Vysočině (Havlíčkův Brod, Jihlava, Žďár n. Sázavou) nebo mohu participovat na různých projektech, pracovat doma a dojíždět na konzultace.
Platnost:
Úterý, 11. Listopad 2014 - 19:00 - Sobota, 28. Únor 2015 - 19:00
Kontaktní osoba:
Jana Hanusková Šlapanov 194, 582 51
Telefon:
605 810 103

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password