Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Z redakční pošty

Čas nutný k přečtení
4 minut
Již přečteno

Z redakční pošty

0 comments
Autoři: 

Jak už to v redakcích časopisů bývá, čas od času nás někdo kontaktuje. Pošle nám e-mail, využije kontaktní formulář, twítne, fejsbůkne, případně pošle dopis (což je samozřejmě vtip, dopisy už dnes nikdo neposílá, haha) :). Dlužno ale dodat, že ne vždy si víme rady, jak na některé zprávy zareagovat. Někdy nás přijdou potěšit anglicky (či lámanou češtinou) psané spamy, jindy úplně irelevantní nabídky a některé komentáře jsou zkrátka jen.. podivné. Inu, posuďte sami.

Dar od paní Helen Chirs

From: Helen Chirs
Subject: [redakceikaros] Dar od paní Helen Chirs.

Od paní Helen Chirs,
N ° 38 rue des Martyrs Cocody
Abidjan, Pobřeží slonoviny.

K rukám:
nejdražší jeden z boha,

Já jsem nad jmenoval osoba z Kuvajtu. Jsem ženatý s panem Williams Chirs. kdo pracoval s Kuwait velvyslanectvím v Pobřeží slonoviny na devět let před svou smrtí v roce 2007. jsme byli manželé jedenáct let bez dítěte. Zemřel po krátké nemoci, která trvala pouhé čtyři dny.

Před jeho smrtí jsme byli oba znovu narodil křesťan. Od jeho smrti jsem se rozhodl, že se znovu vdát nebo mít dítě u mého manželského domova, který Bible je proti. Když můj zesnulý manžel byl naživu, že uloží součet US $ 1.5M (jeden milion pět set tisíc amerických dolaru), v bance tady v Abidjanu v suspence účtu.
V současné době fond je stále s bank. Recently, můj doktor mi řekl, že mám vážnou nemoc, což je problém rakoviny.

Jeden, že nejvíce znepokojuje mě je můj zdvih sickness.Having známý můj stav jsem se rozhodl věnovat tento fond do kostela nebo jednotlivce, který bude využívat tyto peníze tak, jak jsemjít do zde poučit. Chci církev, která se bude používat tento fond pro dětské domovy, vdovy, šíření Boží slovo a úsilí, které je zachována dům Boží.

Bible z nás pochopit, že Požehnaný je ruka, která dává. Vzal jsem toto rozhodnutí, protože nemám žádné dítě, které zdědí tyto peníze a můj manžel příbuzní nejsou křesťané, a já nechci úsilímého manžela, které mají být používány nevěřící. Nechci situaci, kdy budou tyto peníze použít v nekřesťanskou způsobem. To je důvod, proč jsem přijetí tohoto rozhodnutí. Nebojím se smrtia proto vím, kam jdu. Vím, že budu mít v lůně Pána. Exodus 14 VS 14 říká, že pán bude bojovat můj případ a já jsem se držet svůj klid.

Nepotřebuji žádnou telefonní komunikace v této oblasti, protože mé zdraví, a proto přítomnost příbuzných mého manžela je kolem mě pořád Nechci, aby věděli o tomto vývoji .. S Bohem je možné všechno. Jakmile dostanu Vaši odpověď dám vám kontakt banky tady v Abidjan.I chcete vy a církev se vždy modlili za mě, protože pán je můj Shephard. Moje štěstí je, že jsem žilživot hodný křesťana.

Kdokoliv, že chce sloužit Pánu mu musí sloužit v duchu a pravdě. Prosím, vždy modlitbou vše prostřednictvím vašeho life.Contact mě na výše uvedeném E_mail adresu helen_chirs00@yahoo.ca pro více informací, by jakékoli zpoždění ve své odpovědi se mi pokoj v získávání jiného kostela nebo fyzická osoba, stejný cíl. Prosím, mě ujišťují, že budete jednat podle toho, jak jsem zde uvedeném. Doufat, že obdržíme vaši odpověď.

MŮJ ČESKÁ NENÍ MOC DOBRÉ A MOHU PSÁT V ANGLIČTINĚ.

Zůstaňte požehnal v Pánu.
S pozdravem v Kristu,
Paní Helen Chirs


Fermatova věta

Vážení,
v příloze si dovoluji zaslat ukázku jedné z verzí důkazu Velké Fermatovy věty.
Důkaz otevírá cestu k dalším závažným úvahám z oblasti dělitelnosti celých čísel.
Zaměření Vaší společnosti mi není známo, proto se omlouvám, pokud jsem na nesprávné adrese.
Budu vděčný za jakoukoliv odpověď,
L.K.

Velká Fermatova věta (ukázka)
Krátká ukázka z přiloženého dokumentu


Vytištěný Marx

Dobrý den!
Měl bych k Vám prosbu. Chtěl bych vytisknout v brožovaném vydání spis "Marx poněkud jinak", který přikládám.

Mohli byste mi laskavě sdělit, na kolik by přišlo vytisknutí 300, 500, případně více kusů a kdy by byla práce hotova?

Děkuji za pochopení a těším se na spolupráci s Vámi.

S pozdravem
J.H.


Krabice na stěhování

Dobrý den,

Jménem společnosti [odstraněno] bych se vás ráda zeptala na několik informací ohledně archivace.

Naše firma se bude stěhovat do nových prostor, a proto bude třeba většinu našich stávajících dokumentů přesunout k archivaci, jelikož do nových prostor se nám nevejdou.

Celkový počet krabic:
190 x krabice o rozměrech – 415x305x335 mm
40 x krabice o rozměrech – 500x325x335 mm

Kolik by stála přeprava těchto krabic?
Kolik by stálo roční nájemné?
Za jak dlouho jste schopni nám na vyžádání dokumenty dodat?
Kolik stojí vyndání jednoho dokumentu?

Děkuji,
s pozdravem,
E.K.


Oranžová barva

(historicky první zpráva, co nám přišla na nový kontaktní formulář - pozn. redakce)

Odesláno: Čtvrtek, 1. Leden 2015 - 19:59
Odeslal anonymní uživatel s IP adresou: [odstraněno]

ta oranzova je silena. cloveka to bouchne do oci.


Otravné menu, javascripty i cookies

Obtěžující vlezlá menu pokládáte za moderní a přínosná? Stránku která nejde bez javascriptu vůbec spustit vám ještě prominu, i když moje běžná reakce na takovou stránku je, že pokud si skripty tak agresivně vynucuje, tak ji prostě ignoruju.
Ale dvě hlášky s upozorněním na to, že používáte cookie, místo jedné, která je možná povinná  byste si mohli odpustit. A to otravné menu, které mě pronásleduje při posouvání se stránkou taky!

(omlouváme se za potíže; s javascripty bohužel asi nic neuděláme, ale navigační menu důrazně upozorníme, aby Vás už nadále nepronásledovalo - pozn. redakce)


Dobrý, ale ztrácecí

Odesláno: Pondělí, 6. Duben 2015 - 11:42
Odeslal anonymní uživatel s IP adresou: [odstraněno]

Dobrý, ale ztrácecí

(co k tomu dodat. Zkusíme se neztrácet..? - pozn. redakce)

Hodnocení: 
Průměr: 3.3 (hlasů: 4)
IKAROS, redakce. Z redakční pošty. Ikaros [online]. 2016, ročník 20, číslo 13 [cit. 2024-07-25]. urn:nbn:cz:ik-17934. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/17934

automaticky generované reklamy