Knihovna AV ČR hledá vedoucí/ho pracovnici/ka do Oddělení výpůjčních & referenčních služeb a to na plný úvazek - zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou

Napsal uživatel Tomáš Jandera dne 23. Duben 2021 - 13:57.
pracovní úvazek 40 hodin týdně; zaměstnanecké benefity: práci v centru Prahy, stravenkovou kartu, 5 týdnů dovolené, dotované jazykové kurzy, sick days; práci s lidmi i knihami; příjemný kolektiv
Náplň práce:
Vedení oddělení včetně veškeré agendy, zejména dohlížení a odpovědnost za kvalitu všech poskytovaných služeb, včetně tvorby směn, správy centrální kasy, tržeb, ale také služby ve výpůjčním protokolu a na informacích včetně odpoledních směn do konce otevírací doby a občasné vedení exkurzí v českém i anglickém jazyce. Nástup: během června, nejpozději od 1. července kvůli předání agendy Další informace: jedná se o zástup za mateřskou/rodičovskou minimálně na 3 roky; zkušenosti z obdobné pozice velkou výhodou; po 3 měsících zkušební lhůty možnost navýšení mzdy o osobní ohodnocení.
Platnost:
Pátek, 23. Duben 2021 - 13:45 - Neděle, 9. Květen 2021 - 23:00
Požadavky:
Co od Vás potřebujeme: pozitivní vztah k práci s lidmi, týmového ducha, schopnost rychle se učit, pečlivost a smysl pro detail, dobrou paměť, systematičnost a schopnost dotahovat věci do konce, obětavost a nasazení, plynnou komunikaci v angličtině, dobrou orientaci v IT, knihovnické vzdělání (SŠ/VŠ) nebo dlouhodobou praxi v knihovně, možnost pracovat alespoň 2 dny v týdnu do sedmi do večera.
Kontaktní osoba:
Tomáš Jandera
Organizace:
Knihovna AV ČR, v. v. i., Národní 3, 110 00 Praha 1

Máme zde 1 komentář

Dobrý den

ráda pracuji s lidmi, ovládám jazyky aj, rj nj a také latinu, částečně itaštinu. Celý život pracuji v knihovných ač vzděláním historik a k tomu učím latinu. Pracovala jsem jako všeobecný odobrný knihovník ve Strahovské knihovně, po MD v Národní knihovně a pak ještšě v Národní lék. knihovně - Muzeu. Jsem zvyklá pracovat s klientem - badatelem - čtenářem a zodpovída dotazy a zpracovávat témata jako podklady pro badatele. Jsem systematická, pečlivá, přesná. Mám zájem.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>