Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

UZÁVĚRKA LETNÍ SOUTĚŽE JIŽ ZA 3 TÝDNY!

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

UZÁVĚRKA LETNÍ SOUTĚŽE JIŽ ZA 3 TÝDNY!

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Děti školou povinné již opět sedí ve školních škamnách a za vámi přilétá Ikaros se svým prvním podzimním číslem.

Na tomto místě vás většinou lákáme na nej... články čísla. Stěžejním je tentokrát článek "Přežije formát UNIMARC rok 2003?" z pera Bohdany Stoklasové, který reaguje na dění na letošní konferenci IFLA.

Rozhovor Ikara jsme tentokrát vedli s Jaroslavou Štěrbovou, hlavní knihovnicí Ústřední knihovny MK v Praze. Dále si můžete přečíst například zprávu o aktuálním stavu katastru nemovitostí na Internetu nebo upoutávku na letošní říjnový Týden knihoven.

Na závěr čísla vám nabízíme malou perličku v podobě společenské rubriky Ikara "Z knihovnických salónů". Kdo ji tentokrát naplnil?

Naposledy vás v tomto čísle vyzýváme k účasti v letní prázdninové soutěži Ikara. Můžete soutěžit o dárkový balíček Ikara, a to ve třech kategoriích: nejzajímavější prázdninové foto, nejvtipnější prázdninový zážitek a "knihovna o prázdninách". Své příspěvky zasílejte na náš redakční e-mail do 20. září 2001. Neváhejte!

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. UZÁVĚRKA LETNÍ SOUTĚŽE JIŽ ZA 3 TÝDNY!. Ikaros [online]. 2001, ročník 5, číslo 9 [cit. 2024-05-30]. urn:nbn:cz:ik-10792. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10792

automaticky generované reklamy