Knihovna AV ČR hledá akvizitéra/ku

Napsal uživatel Kateřina Weissová dne 21. Srpen 2019 - 9:27.
Práci v prestižní instituci se sídlem v centru města. Plný pracovní úvazek, platové ohodnocení dle mzdových předpisů KNAV, tar. tř. 8 - 27 396 Kč, po 3 měsících zkušební lhůty možnost navýšení mzdy o osobní ohodnocení. 5 týdnů dovolené, sick-days, stravenky, jazykové kurzy. Nástup možný od prosince 2020 nebo dohodou.
Náplň práce:
Akvizice tištěných a elektronických odborných dokumentů. Práce v systému Aleph.
Platnost:
Středa, 14. Říjen 2020 - 13:00 - Neděle, 8. Listopad 2020 - 23:00
Požadavky:
VŠ, min. ukončené Bc. studium, knihovnické zaměření výhodou. Znalost knihovního systému Aleph a praxe v akvizici výhodou. Pokročilá počítačová gramotnost. Znalost angličtiny slovem i písmem. Znalost práce s elektronickými informačními zdroji. Komunikativnost, samostatnost, systematičnost a pečlivost. Orientace na knižním trhu, zájem o vědu a výzkum.
Kontaktní osoba:
Kateřina Weissová
Organizace:
Knihovna AV ČR, v. v. i.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password