Výběrové řízení na obsazení místa vedoucí/vedoucího Ústřední knihovny FF MU

Typ:
Nabídka
Platnost do:
09/07/2012 18:43
Název pozice (nab.) či Jméno inzerenta (popt.):
Nabízím(e):
  • zázemí významné a úspěšné instituce
  • zajímavou a různorodou náplň práce
  • možnost profesního růstu
  • zaměstnanecké benefity
Náplň práce:

Vedoucí ústřední knihovny FF MU provádí operativní koordinaci a přímé operativní řízení agend souvisejících se zajištěním chodu a funkcí ústřední knihovny FF MU. Pracovní náplní je, vedle operativního řízení a koordinace svěřených agend, správa úkolů včetně zpracování podkladů, zpracovávání souvisejících analýz, navrhování řešení a přímé řízení implementace těchto řešení do praxe.

Požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání magisterského typu – obor knihovnictví výhodou
  • minimálně pětiletá pracovní zkušenost v oblasti knihovnictví, školství nebo veřejné správy; zkušenost
    s vedením pracovního kolektivu velkých i menších vysokoškolských knihoven výhodou
  • znalost správních předpisů vztahujících se ke knihovnám a veřejným vysokým školám
  • koncepční myšlení, schopnost konstruktivního řešení problémů, empatie
  • vysoká úroveň organizačních a komunikačních dovedností
  • velmi dobrá znalost práce na PC, všeobecný přehled v oblasti informačních a komunikačních
    technologií, znalost problematiky digitalizace, znalost informačních systémů na MU výhodou
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • vysoké pracovní nasazení, organizace práce a časová flexibilita
Kontakt:
Přihlášky doložené profesním životopisem a kopiemi dokladů o vzdělání přijímá do 7. 6. 2012 do 12 hodin personální oddělení Filozofické fakulty MU, A. Nováka 1, 602 00 Brno: osobni@phil.muni.cz. Datum nástupu: 1. 7. 2012, případně podle dohody.
osobni@phil.muni.cz
Telefon:
000000000

automaticky generované reklamy