Rešeršér/katalogizátor - Ústav mezinárodních vztahů

Napsal uživatel Eva Husáková dne 6. Únor 2019 - 10:34.
Hledáme kolegu/kolegyni do malého knihovnického týmu, na pozici rešeršér/katalogizátor na plný pracovní úvazek na dobu určitou (do září 2020). Předpokládaný nástup: 15. 4. 2019, nejdéle 1. 5. 2019 Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, mzdové zařazení dle platného mzdového předpisu ÚMV, stravování (příp. stravenky), 5 týdnů dovolené, sick days , rozložení pracovní doby dle dohody, možnost home office, možnost dalšího jazykového i odborného vzdělávání.
Náplň práce:
Odborné rešerše pro uživatele. Katalogizace článků, elektronických zdrojů. Přehledy a výstupy z databází WOS, Scopus a ERIH. Podíl na zajišťování provozu studovny. Zajišťování přístupu do externích databází.
Platnost:
Středa, 6. Únor 2019 - 10:30 - Středa, 13. Březen 2019 - 10:30
Požadavky:
Znalost RDA. Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost. Dobré komunikační schopnosti, vstřícnost. Znalost anglického jazyka. Výhodou: znalost knihovního systému Clavius, pasivní znalost dalších cizích jazyků, praxe v knihovně.
Kontaktní osoba:
Eva Husáková
Organizace:
Ústav mezinárodních vztahů
Telefon:
251 108 480

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>