Knihovník/ice Městská knihovna Čáslav

Napsal uživatel Petra Hrubišová dne 31. Říjen 2021 - 7:49.
• plný úvazek na dobu neurčitou • platové zařazení dle katalogu prací ve veřejné správě (platový stupeň dle započitatelné praxe) • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, sick days • pestrou a tvůrčí práci v příjemném prostředí • podporu dalšího rozvoje a vzdělávání • místo výkonu práce: Městská knihovna Čáslav, Kostelní náměstí 197 • nástup: leden 2022 nebo dle dohody
Náplň práce:
• práce s knihovním fondem • zpracování knihovního fondu v systému Tritius • zajišťování výpůjčního procesu • poskytování ústních bibliografických, referenčních a faktografických informací • registrace nových čtenářů a udržování evidence stávajících • zpřístupňování dokumentů • příprava a realizace akcí pro veřejnost • příprava a realizace propagačních akcí knihovny
Platnost:
Sobota, 30. Říjen 2021 - 7:45 - Středa, 1. Prosinec 2021 - 20:45
Požadavky:
• vzdělání SŠ/VŠ (vhodné obory: knihovnictví, český jazyk a literatura, informační služby) • zájem o literaturu, orientace v současné české i světové beletrii, v českých nakladatelstvích • všeobecný přehled v oblasti knižní kultury • uživatelská znalost AJ • dobré komunikační dovednosti • znalost práce s PC (Microsoft Office, MS Outlook, Internet, sociální sítě) • samostatnost a schopnost systematické práce v malém týmu • aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení, ochota rozvíjet se • zodpovědnost, pečlivost • morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost • odolnost vůči stresu • veselá mysl, příjemné vystupování a schopnost improvizace Výhodou: • znalost katalogizačních pravidel RDA • praxe v knihovně • znalost grafických programů, editace webových stránek • zkušenosti s fotografováním a úpravou fotografií Náležitosti písemné přihlášky: • strukturovaný životopis s údaji o dosavadních pracovních zkušenostech a odborných znalostech a dovednostech • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání • krátký motivační dopis • výpis z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců Místo a způsob podání přihlášky: • Osobně nebo poštou na adresu: Městské muzeum a knihovna Čáslav, Husova 291, 286 01 Čáslav nebo e-mailem na adresu reditelka@cmuz.cz. Obálku označte nebo do předmětu e-mailu napište „Výběrové řízení – knihovna“. • Městské muzeum a knihovna Čáslav si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu. • Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace výběrového řízení na nového pracovníka. Veškeré osobní údaje budou po skončení výběrového řízení smazány a skartovány. Lhůta pro podání přihlášky: nejpozději do 01.12.2021
Kontaktní osoba:
Bc. Michaela Dvořáková, DiS.
Organizace:
Městské muzeum a knihovna Čáslav
Telefon:
327 312 207

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password