Knihovna Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i., vypisuje výběrové řízení na pozici knihovník / knihovnice na plný úvazek

Napsal uživatel Mgr. Nela Hesová dne 31. Leden 2019 - 12:59.
• práci na plný úvazek • stabilní zázemí výzkumné instituce • práci v příjemném prostředí v centru Prahy v menším pracovním kolektivu • benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, sick days • pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou • nástup od 15. 5. 2019 nebo dohodou
Náplň práce:
• akvizice a správa časopisů a elektronických zdrojů • podíl na službách ve studovně
Platnost:
Čtvrtek, 31. Leden 2019 - 13:00 - Čtvrtek, 28. Únor 2019 - 18:45
Požadavky:
• VŠ vzdělání knihovnického zaměření, popř. SŠ odborné knihovnické s praxí • zkušenost s katalogizací v knihovním systému Aleph výhodou • aktivní znalost angličtiny, znalost dalších jazyků vítána • dobrou znalost práce na PC (zejména MS Office: Excel, Word) • dobré organizační a komunikační schopnosti • pečlivost, samostatnost a chuť se učit • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka) výhodou
Kontaktní osoba:
Mgr. Nela Hesová
Organizace:
Knihovna Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i.
Telefon:
210 310 568

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>