Knihovna biologie PřF UK - nabídka zaměstnání

Napsal uživatel Jiří Kelbl dne 11. Červenec 2019 - 13:34.
Typ:
Nabídka (Nabízím práci)
Nabízím(e):
Knihovna biologie Přírodovědecké fakulty UK hledá knihovníka/knihovnici do výpůjčního protokolu Zájemce prosíme o zaslání životopisu do 2.8.2019 na adresu: jiri.kelbl@natur.cuni.cz
Náplň práce:
- práce na 0,5 úvazku (ideálně 5x týdně 4 hodiny) - práci v akademické knihovně, pracoviště ve Viničné 7 (Biologická knihovna, součást Knihovny biologie,viz https://www.natur.cuni.cz/biologie/knihovna) - práci ve výpůjčním protokolu (AKS Aleph) - perespektivně možnost i rozšířit záběr o další činnosti vykonávané v knihovně - odměna podle Vnitřního mzdového předpisu UK, 5 týdnů dovolené, stravenky - nástup během září 2019 nebo dle dohody
Platnost:
Čtvrtek, 11. Červenec 2019 - 13:30 - Pátek, 2. Srpen 2019 - 13:30
Požadavky:
- spolehlivost, chuť na sobě pracovat - vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání, případně středoškolské - knihovnické. Výhodou (není nutné): - předchozí praxe v knihovně - zkušenost s AKS Aleph
Kontaktní osoba:
Mgr. Jiří Kelbl
Organizace:
Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy
Telefon:
221951627

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>